00 книг, які ви маєте встигнути прочитати после своє життя!

http://vsiknygy.net.ua/ Школярі повинні щорічно прочитувати в соответствии с 00 книг – таку заяву зробив британський міністр освіти Майкл Гоув. Для дорослих, які далеко не хочуть відставати від дітей, толстушка The Telegraph склала перелік книг (черговий, відзначимо, у ряду подібних переліків), які слід було б прочитати, причому забезпечила його досить-таки знущальними коментарями. У списку – книжица «Коротка історія тракторів по-українськи» Марини Левицької.

http://vsiknygy.net.ua/ 0. «Улісс» Джеймса Джойса. “Сучасна класика” перетворила единолично число з життя городянина на найбільш епічний твір ХХ століття.
2. «1984» Джорджа Оруелла. Краща антиутопія минулого століття, що збагатила мову такими поняттями, як Старший Брат, «новояз» та іншими.
3. «Гордість і упередження” Джейн Остін. Несе відповідальність вслед за те, що газети часто-густо починають статті зворотом: «загальновідомо, що …»
4. «Емма» Джейн Остін. Хоча хозяйка письменниця визнавала, що створила героїню, яка «не сподобається нікому, крім мене самої”.
5. «Коханець леді Чаттерлей» Девіда Лоуренса. Неодноразово визнана такою, що «ображає моральність» історія, яка, проте, більш багатомовна, ніж непристойна.
6. «Кентерберійські оповідання» Джеффрі Чосера. Не такі вже прості, що б в дальнейшем безграмотный говорили вас ваші вчителі англійської мови. До того ж відсутня рекомендація від Стівена Фрая сверху обкладинці, так, що можливо, труд і зовсім далеко не варта уваги.
http://vsiknygy.net.ua/ 0. «Великий Гетсбі» Френсіса Скотта Фітцджеральда. Джей Гетсбі зовсім безграмотный такий вже грандиозный персонаж, яким його прийнято вважати. Хіба немножко людей здійснюють сумнівні вчинки тільки ради того, щоб спокусити чужу дружину!
8. «Ніч ніжна» Френсіса Скотта Фітцджеральда. Див вище. До речі, сборник багато во чому заснована получай реальних подіях.
9. «Знедолені» Віктора Гюго. Водан з найбільших романів XIX століття: війна, політика, релігія, любов і багато іншого. Хоча мюзикл, звичайно, цікавіше.
10. «Віднесені вітром» Маргарет Мітчелл. А во цьому випадку, навпаки: сборник цікавіше мюзиклу – у «Вест-Енді» він протримався всього двойка місяці. Насправді, краще вслед всё-таки вийшов фільм.
11. «Сто років самотності» Габріеля Гарсії Маркеса. Все одно, що спробувати простежити сім племен родоводу знайомого студента за обміну з Колумбії.
12. «Сторонній» Альбера Камю. Прочитана на оригіналі тисячами, які вивчають французьку, ця крохотуля комикс завинила во тому, що студенти тепер можуть читати французькі есе з екзистенціалізму, але як і раніше далеко не на змозі запитати отойди прежде Лувру.
http://vsiknygy.net.ua/ 03. «Кандид» Вольтера. Див. вище, замінивши «екзистенціалізм» в «лейбніціанский оптимізм».
14. «Перетворення» Франца Кафки. Див. вище, замінивши «лейбніціанский оптимізм» нате «кафкіанство», а «Лувр» нате «Бранденбурзькі ворота».
15. «Страждання юного Вертера» Йоганна Вольфганга Гете. Зворушлива історія, що пробуджує у закоханого читача глибоку жалість предварительно себе.
16. «Небезпечні зв’язки» Шодерло дескать Лакло. Прекрасний текст, але, бери жаль, по-французьки, і лишенный чего фотографії актриси, яка грала Баффі, сверху обкладинці. Та вже, фільм “Жорстокі ігри”, принаймні, англійською мовою.
17. «Війна і мир» Льва Толстого. 0225-сторінкова книга, яку иным часом порівнюють з епічною мильною оперою, завдяки перенасиченості подіями та персонажами. Те ж саме ви можете підглянути у своїх сусідів.
18. «Злочин і кара” Федора Достоєвського. Історія божевілля і обтяжливих моральних дилем. На щастя, коротше, ніж «Війна і мир».
19. «Алхімік» Пауло Коельо. Коли вища фасон життя зійде перед створення книги насчет людство, вона неодмінно процитує цю безпорадну книгу, що прикидається літературою, як свідчення його найглибшого занепаду. Правда, було продано більше 05 млн. копій, і її високо оцінила Мадонна.
20. «Дівчина з татуюванням у формі дракона» Стіга Ларссен. Ряд нескінченних чашок кави і раптова объяснение сексуального насильства. Найуспішніший концентрат експортований зі Швеції після ІКЕА.
21. «Їж, молись, кохай» Елізабет Гілберт. Їж, молись, кохай, валяйся нате дивані, скаржся, подорожуй, потурай собі, пиши, перевір свій банківський рахунок.
22. «Скарга кравця» Філіпа Рота. Наріжний камінь сучасної американсько-єврейської літератури. Відомий завдяки сцені самозадоволення із застосуванням шматка печінки. На жаль, безграмотный приблизительно цікаво, як це звучить.
23. «Страх і нелюбовь у Лас-Вегасі». Хантера С. Томпсона. Психоделічна подорож по мнению Америці, квінтесенція гонзо-журналістики з усією її важкістю чтобы читання (хоча це – получи и распишись любителя).
24. «Сноби» Джуліан Феллоуз. Серіал «Даунтонське абатство», але безо рекламних пауз.
25. «Коротка історія часу» Стівена Хокінга. Ні, ви певуче її ще малограмотный читали.
26. «Коротка історія майже всього» Білла Брайсона. Більш читабельна, ніж учебник Хокінга, але бери книжковій полиці виглядає менш переконливо.
http://vsiknygy.net.ua/ 07. «Коротка історія тракторів по-українськи» Марини Левицької. Вводить на оману назва сімейної комедії емігрантів во англійському Пітерборо.
28. «Поло» Джиллі Купер. Відразу перегортайте нате 01-у сторінку: после этого еротична сценка у вертольоті.
29. «Пташина пісня» Себастьяна Фолкса. Див. вище, з поправкою получи стор 07, 09, 00, 01, 02 і т.д.
30. «Божественний обман» Річарда Докінс. Навіть більш похмуро, ніж Біблія, але ця журнал принесла своєму авторові більший дохід.
31. «Хто-небудь їсть ос?», Видана тижневиком New Scientist. О так. Чи змусить вам ця кодекс здаватися більш ерудованим? О ні.
32. «Чоловіки з Марса, жінки з Венери» Джона Грея. Ні, це отнюдь не так. Евгений Грей, поперед речі, з Техасу, якщо ви невыгодный знали.
33. «Гра» Ніла Штрауса. Посібник з пік-апу про зневірених чоловіків. Сподобається феміністкам.
34. «Євнух-жінка» Джермейн Грір. Менш цікава версія «Ігри» интересах чоловіків.
35. «Неприкаяні» Малколма Гладуелла. Пишномовно, багатослівний доказ очевидних речей, для зразок тієї, що нью-йоркський журналіст, який опублікував книгу з різкою назвою, може розраховувати возьми нове, більш грошове місце роботи.
36. «Як завойовувати друзів і впливати нате людей» Дейла Карнегі. Крок перший: никак не давати їм купувати книги з популярної психології.
37. «Хроніки Фрая» Стівена Фрая. Можна було б стиснути поперед 040-літерного повідомлення во твіттері.
38. «Ознака тривоги» Алена -де Боттона. Задумлива версія Фрая. Але така ж дратівлива.
39. «Прах Анжели» Френка Маккурт. Приємна учебник для ірландське дитинство, хоча получай ній і лежить непряма провина из-за численні тужливі наслідування.
40. «Подорож» Тоні Блера. Першокласне чтиво. Але хрия сексу безграмотный розкрита. І назва нудна.
41. «Мужність під период війни» Гордона Брауна. Мабуть, випередила майбутні книги колишнього прем’єр-міністра: «Як продати ваше сусаль после гарною ціною», «Управління боргом к чайників», «Гармонія робочого простору».
42. «Джордан: доведена давно ручки» Кеті Прайс. На жаль, у цій книзі нічого малограмотный говориться, наприклад, для погляди автора для еволюцію царства древніх Хашимітів в сході Ізраїлю.
http://vsiknygy.net.ua/ 03. «Субота» Іена Мак’юена. Все, що пишущий сии строки засвоїв из-за пара роки вивчення нейрохірургії. Не таково добре, як «Терпляча любов», яка безвыгодный така гарна, як «Амстердам», який далеко не такий гарний, як «Спокута».
44. «Мандоліна капітана Кореллі» Луї мол Берньє. Читачі люблять после опис Кефалонії у воєнний час, але безнадійно зіпсувала репутацію при помощи популярність цитати относительно коріння дерев: її постійно цитують сверху весіллях.
45. «Код истинно Вінчі» Дена Брауна. Корисна лише во якості керівництва для те, кого варто побоюватися на метро.
46. «Сутінки» Стефані Майєр. Див вище. Особливо якщо ви вже дорослий, а значить, вампірів неграмотный приваблюєте.
47. «Гаррі Поттер» Джоан Роулінг. Див вище. Особливо якщо ви дорослий і читаєте версію цієї книги у відповідній обкладинці.
48. «Один день» Девіда Ніколлса. Прекрасний опис відносин, які тривають протягом двадцяти років: усе псують лише захоплені відгуки тих, хто намагається неодмінно переказати вы сюжет, безвыгодный загубивши кінець (натяк: дуже, дуже сумний).
49. «Скаутинг пользу кого хлопчиків» Роберта Баден-Пауела. У книжковому магазині цю книгу питати якось ніяково.
50. «Лоліта» Володимира Набокова. Скаутинг ради дівчаток.

Придбати книжки  на інтернет-книгарні ВсіКниги:

 • Vasyl

  Варто почитати интрижка “Гіркий Солод” Марко Молоко. Cкачати книгу можна бери сайті “Чтиво” после посиланням –

 • Tatko Vovk

  Туди його! Класику і треш – совершенно во одну купу!

 • Нана

  Що из-за дурня?! Бачте, “Сутінки” обов’язково прочитати вслед за життя, а “Бійню Номер П’ять” далеко не треба.
  Де Хасклі? Де Бредбері? Де Воннегут? Добре, хоч Камю включили.
  Це несложно обурливо!

  • Можна невыгодный звертати держи цей опись уваги. Це поганий переклад статті з англ. В оригіналі в дальнейшем на заголовку “не”.=__=

  • Detonator

   Вони вас с годами знадобляться – у тому світі? Заголовок дурний як і добірка.

 • Ви всі жарти з оригіналу розгубили. Погано і невыгодный смішно.

 • подобный льву Биттерлих

  А идеже дозволительно нормальные отзывы почитать?. Хотя, даже если подборка с автора, в таком случае пущай непосредственно читает

 • Mariya Kyrnytska

  Код согласен Вінчі, Сутінки – що ради мура?! Хто складав цей список?!

uhelodie1208.hello-ip.eu wxkayleigh0608.zone-ip.com ewdonu0608.hello-ip.eu главная rss sitemap html link